Apklausa
Kokių temų straipsnius norėtumėte skaityti?
 
Svečiai
Mes turime 4 svečius online
Statistika
Turinio peržiūrėjimai : 300298

Taisyklės

SPORTO KLUBO ,,FAVORITAS" VIDAUS TAISYKLĖS

1. Pradedantieji sportuoti šiame klube, savininkei paprašius, turi pateikti asmens dokumentą (su nuotrauka), pagal kurį galima būtų nustatyti kliento tapatybę.

2. Įvertinęs savo poreikius ir galimybes, klientas turi pasirinkti mokėjimo už treniruotes būdą (mėnesinio abonemento ar vienkartinis mokestis) ir laikytis mokėjimo termino.

3. Su vienu abonementu gali sportuoti tik vienas narys.

4. Kiekvienas abonementas galioja mėnesį laiko (galiojimo data nurodyta ant abonemento).

5. Ligos ar nelaimės atveju abonementas pratęsiamas iki 7 dienų, pranešant iš anksto klubo savininkei telefonu ar atvykus į klubą, kitaip pinigai už praleistas treniruotes nebus grąžinami. Iškilus konfliktui, klubo savininkė turi teisę paprašyti, kad klientas pateiktų nedarbingumo lapelio kopiją.

6. Jei klientas turi pastovią nuolaidą ( studentai, moksleiviai, šeimos nariai), vykstant nuolaidų akcijai klube, visų nuolaidų suma nesipliusuoja. Pasirenkama viena nuolaida.

7. Jeigu klientas padare ilgesne nei 2 mėnesių pertrauką, jam taikytos nuolaidos negalioja.

8. Klientui nusipirkus abonementą ir jam persigalvojus nebesportuoti, pinigai NEBEGRĄŽINAMI.

9. Dovanų abonementas galioja tris menėsius nuo pirkimo datos.

10. Švenčių dienomis klubui nedirbant, abonementai už tas dienas nėra pratęsiami.

11. Dėl pačių klientų saugumo prašome į treniruotes nesinešioti didelio kiekio pinigų ar vertingų daiktų. Taip pat, einant sportuoti, daiktų ir rūbų nepalikti ant suoliukų - už tai klubo darbuotojai NEATSAKO.

12. Klientai, atsivedę mažamečius vaikus juos prižiūri patys. Prašome, kad vaikai sporto salėse nelakstytų, nelaipiotų ant staklių ( treniruoklių), tai trukdo sportuojantiems susikaupti treniruotės metu, didelė traumų tikimybė ( gali susižeisti).

13. Į treniruoklių ir aerobikos sales klientai įleidžiami tik su švaria ( tik sportui) skirta sportine avalyne. Taip pat prašome laikytis savigihienos reikalavimų sportuojant.

14. Sportuojant treniruoklių salėje klientų saugumui ir inventoriaus išsaugojimui prašome nusiimti žiedus.

15.Pasibaigus treniruotei, klientai visą naudotą inventorių privalo grąžinti į vietą. Ypač svarbu nepalikti ant treniruoklių didelių svorių.

16. Į aerobikos salę galima užeiti tik pasibaigus treniruotei.

17. Dėl pačio kliento ir dėl higienos reikalavimų kiekvienas klientas duše privalo laikytis švaros ir dėvėti šlepetes

18. Klientams patiems reguliuoti, įjungti ar išjungti elektros įrenginius griežtai DRAUDŽIAMA.

19. Prieš išeidamas kiekvienas klientas privalo palikti tvarkingą persirengimo spintelę.

20. Klientai privalo pagarbiai ir taktiškai elgtis su klubo darbuotojais, atsižvelgti į jų pastabas, rekomendacijas ir laikytis atitinkamų reikalavimų. Iškilus nesusipratimams, juos spręsti dalykiškai, surandant abiems pusėms priimtiną sprendimą.

21. Iškilus konfliktinei situacijai ir neradus kompromiso jai išspręsti, savininkė turi teisę pareikalauti konfliktuojančio kliento nebelankyti šio klubo.

22. Kiekvienas klientas privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis ir jų laikytis.

 Iškilus klausimams, nesusipratimams, turint pageidavimų, ar pastebėjimų, prašome visais klausimais kreiptis į klubo savininkę.

 

Dėkojame, kad laikotės nurodytų taisyklių ir tvarkos.

Mes visada laukiame jūsų!